04 - 04 - 2017
Życie w Żurawi po wojnie

Maria Deresz i Bolesław Prus (na zdjęciu) z Żurawi wspominają powojenne życie w pałacu, a także dzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z miejscowością. Wywiad został zrealizowany w ramach inicjatywy "Dźwiękowe Archiwum rusza na wieś".

Wywiad przeprowadziła: Justyna Makarewicz w styczniu 2017 roku

Obróbka dźwięku: Roland Twardysko

Fot. na okładce: Powojenni mieszkańcy pałacu w Żurawi. Z archiwum mieszkańców Żurawi.

Zdjęcie p. Bolesława - fot. Brygida Prus

Załączniki:
Poprzednia
Powrót do listy aktualności
Następna