04 - 04 - 2017
Życie w Żurawi po wojnie
Maria Deresz i Bolesław Prus (na zdjęciu) z Żurawi wspominają powojenne życie w pałacu, a także dzielą się swoimi wspomnieniami związanymi
z miejscowością. Wywiad został zrealizowany w ramach inicjatywy "Dźwiękowe Archiwum rusza na wieś".
Wywiad przeprowadziła: Justyna Makarewicz w styczniu 2017 roku
Obróbka dźwięku: Roland Twardysko
Fot. na okładce: Powojenni mieszkańcy pałacu w Żurawi. Z archiwum mieszkańców Żurawi.
Zdjęcie p. Bolesława - fot. Brygida Prus
Załączniki: